Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Zdjęcia do dokumentów

zdjęcia do dokumentów i portfela
 

Zdjęcia do dokumentów


Zdjęcia do dokumentów i portfela online!


Dostawa do dowolnego miasta w Polsce - Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin, Wrocław i wiele innych. Szybko i prosto - przez internet!

Jeśli posiadasz plik cyfrowy ze zdjęciem do dokumentów, to za pomocą naszej aplikacji możesz zamienić go na wersję papierową. Otrzymasz komplet aż 8 sztuk, wyciętych fotografii w wymiarach 35x45 mm - dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, legitymacja itp. lub 6 sztuk o wymiarach 45x65 mm - dyplom. Również każde wyjątkowe ujęcie z Twojego aparatu możesz wywołać i podarować najbliższym w formacie dokumentowym. Od teraz zawsze będą mogli je mieć przy sobie np. w portfelu.

Zamów odbitki

Papier błyszczący wyróżnia charakterystyczna dla niego powierzchnia z połyskiem, która sprawia, że barwy zdjęcia wydają się żywe i czyste. Papier ten posiada nieznacznie większe maksymalne nasycenie barw i głębokość czerni.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki

Papier matowy charakteryzuje się chropowatą, nieregularną strukturą, która idealnie niweluje odbicia światła. Papier matowy jest odporny na zarysowania i nie pozostają na nim odciski palców.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki