Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Odbitki z datami

odbitki z nadrukowaną datą
 

Odbitki z datami

Pierwsza randka, pierwszy kroczek, a może dokładna data zdobycia górskiego szczytu? Dzięki nowej usłudze możemy "wyciągnąć" z pliku datę wykonania zdjęcia. Mimo, że nie widać jej na monitorze komputera, to będzie widoczna na zdjęciu!
Opcja dostępna tylko z oryginalnych, nieprzerabianych w programach graficznych plików. Pamiętaj o prawidłowym ustawieniu daty w aparacie lub smartfonie. Daty drukujemy w formacie amerykańskim MM/DD/YY.

Papier błyszczący wyróżnia charakterystyczna dla niego powierzchnia z połyskiem, która sprawia, że barwy zdjęcia wydają się żywe i czyste. Papier ten posiada nieznacznie większe maksymalne nasycenie barw i głębokość czerni.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki

Papier matowy charakteryzuje się chropowatą, nieregularną strukturą, która idealnie niweluje odbicia światła. Papier matowy jest odporny na zarysowania i nie pozostają na nim odciski palców.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki