Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Instafoty

zdjęcia kwadratowe, instafoty

Odbitki kwadratowe - zdjęcia 10x10 z Instagrama


Zobacz jak łatwo cofnąć się w czasie. Wywołaj Instafoty, czyli odbitki kwadratowe - od czasów Polaroida trochę zapomniane, a teraz za sprawą smartfonów i Instagrama znowu dostępne. Do niedawna nie było możliwości wywołać tzw. Instafot bez obcięcia części kadru.  W tej chwili możesz zamówić wywołanie zdjęć kwadratowych aż w  3 formatach: 10x10, 13x13 i 15x15 cm. Kwadratowe odbitki zdjęć idealnie pasują do ramek - galeryjek.

Zamów odbitki

Papier błyszczący wyróżnia charakterystyczna dla niego powierzchnia z połyskiem, która sprawia, że barwy zdjęcia wydają się żywe i czyste. Papier ten posiada nieznacznie większe maksymalne nasycenie barw i głębokość czerni.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki

Papier matowy charakteryzuje się chropowatą, nieregularną strukturą, która idealnie niweluje odbicia światła. Papier matowy jest odporny na zarysowania i nie pozostają na nim odciski palców.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki