Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Odbitki XXL

odbitki xxl zdjęcia xxl

Odbitki XXL - duże rozmiary zdjęć

Duże formaty zdjęć to idealne rozwiązanie do wyeksponowania najciekawszych ujęć.  Wywołaj fotografie w formie plakatu, opraw w ramę i powieś na ścianie. Od teraz w każdym momencie przypomną Ci bliskich. Uśmiech i wzruszenie gwarantowane.
Formaty XXL oferujemy w rozmiarach 20x30, 21x30, 30x40 i 30x45 cm. Zarówno w gradacji błyszczącej jak i matowej. Duże zdjęcia wywoływane są na papierze Fuji Crystal Archive.

Zamów odbitki

Papier błyszczący wyróżnia charakterystyczna dla niego powierzchnia z połyskiem, która sprawia, że barwy zdjęcia wydają się żywe i czyste. Papier ten posiada nieznacznie większe maksymalne nasycenie barw i głębokość czerni.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki

Papier matowy charakteryzuje się chropowatą, nieregularną strukturą, która idealnie niweluje odbicia światła. Papier matowy jest odporny na zarysowania i nie pozostają na nim odciski palców.

Gramatura 215 g/m2.

Zamów odbitki