Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Odbitki zdjęć przez internet.

Nasze odbitki to gwarancja zachowania wspomnień na lata. Szeroka gama formatów, papier błyszczący, matowy i jedwabisty.

Odbitki Linia Standard

Papier Fuji Crystal Archive: błysk, mat

Dostępne formaty: 3,5x4,5, 9x13, 10x10, 10x15, 13x13, 13x18, 15x21, 20x30, 21x30, 30x40, 30x45

Zamów najpopularniejsze odbitki zdjęć online. Doskonała jakość, idealne kolory i kontrast. Najniższa cena. Papier Fuji CA.

Odbitki Linia Premium 25 gr/szt

Papier Fuji Supreme: błysk, mat

Dostępne formaty: 10x15, 15x21

Fuji Supreme - odbitki Premium, o wyższej grubości podłoża, ze złotym nadrukiem na odwrocie - idealne do prezentacji w albumach wklejanych, czy do luźnego przechowywania.Często zamawiane do fotografii ślubnej, plenerowej i okolicznościowej.

Odbitki Linia Kodak Proffesional

Kodak Proffesional Endura: jedwab

Dostępne formaty: 10x15, 15x21

Profesjonalny papier dla wymagających. Zapewnia najlepszą jakość wykonywanych na nim zdjęć okolicznościowych: śluby,chrzty itp. Gwarantuje wysokie nasycenie barwne oraz korzystnie wyglądające odcienie ludzkiej cery.

Nowość Odbitki z "datami"

Papier Fuji Crystal Archive : błysk, mat

Dostępne formaty: 10x15

Odbitki " z datami" to propozycja, która pozwala nadrukować datę wykonania zdjęcia, mimo, że nie widać jej na monitorze komputera, tableta itp. Ważna sprawą jest, aby odbitki dotarły do nas oryginalne, nieprzerabiane.

Odbitki Linia Ekonomiczna

Digital Paper

Dostępne formaty: 10x15, 15x21

Papier do zastosowań amatorskich. Poprawne nasycenie barw, dobra ostrość. Termin realizacji 5-7 dni roboczych.

 

Odbitki online

Nie szukaj wymówek: że za daleko, za drogo, za dużo zachodu. Dziś to nie ty szukasz zakładu fotograficznego - to nowoczesny zakład fotograficzny szuka ciebie. Wychodzimy z ofertą tanich odbitek online. Wybierasz najbardziej udane fotografie albo te, do których masz największy sentyment. Wysyłasz je do nas jednym kliknięciem i... czekasz.

Wykonamy niezbędne korekty, w tym redukcję czerwonych oczu i kadrowanie. Twoje odbitki zdjęć będą perfekcyjne pod względem kolorystycznym oraz bogate w dobrze widoczne szczegóły. Z przyjemnością wstawisz zdjęcia w ramki albo włożysz do rodzinnego albumu.

Czas gra na naszą korzyść: odbitki zdjęć przez Internet to kwestia dwudziestu czterech godzin. Możesz więc wywołać zdjęcia rzutem na taśmę, kiedy tylko ktoś poprosi cię o "prawdziwe" zdjęcie - tak, są tacy, dla których fotografia cyfrowa nie ma żadnego uroku.

Zamawiając tanie odbitki zdjęć przez Internet na pewno uszczęśliwisz babcie i dziadków, dla których zdjęcia papierowe mają ogromną wartość sentymentalną. Ale i ty na tym skorzystasz: wietrząc cyfrowe archiwum na pewno dotrzesz do fotografii, które już dawno wyleciały z pamięci.