Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Wywoływanie zdjęć bez wychodzenia z domu -
- najszybciej, najtaniej!

wywołaj zdjęcia

 

 

 

Zamów odbitki przez internet

Jedną z najlepszych oraz najtrwalszych pamiątek, a także idealnym sposobem na uwiecznienie w kadrze emocji są zdjęcia. W dobie wysoko rozwiniętej nowoczesnej technologii wartość fotografii uległa znacznej zmianie, gdyż zamiast dwudziestu klatek na filmie w aparacie mamy do dyspozycji gigabajty miejsca na kartach pamięci. Jednak do naszej pracowni zgłaszają się klienci, dla których wywoływanie zdjęć to codzienność, mimo upływu lat i rozwoju techniki. Dodatkowo można to zrobić bez wychodzenia z domu.

Czy opłaca się jeszcze wywoływać zdjęcia?

Dzisiejsze aparaty cyfrowe, podobnie jak smartfony umożliwiają nam obejrzenie filmu czy obrazu od razu po tym, jak zostało ono wykonane. Możemy więc sprawdzić czy jest udane, a w razie potrzeby wykonać akcję jeszcze raz. Aparaty analogowe nie pozwalały na taką czynność, a efekt finalny mogliśmy zobaczyć dopiero w momencie wywołania zdjęć. Cena zazwyczaj uzależniona jest od rodzaju papieru, a także formatu odbitek.

Tradycyjne odbitki a cyfrowe

Czynność, jaką jest wywoływanie zdjęć ma wymiar zabezpieczający. Jako że każda forma przechowywania plików posiada swoje wady i ograniczenia, nie możemy na niej całkowicie polegać. Niezaprzeczalnym atutem jest jednak trwałość obrazków na papierze, bowiem telefon może się zgubić lub zostać zalany wodą. Wówczas szansa na odzyskanie filmów i obrazków jest znikoma. Tradycyjna odbitka jest wieczna, a dobrze wykonana będzie wyglądała jak nowa przez długie lata, dzięki czemu będziemy mogli do niej powrócić, niezależnie od tego, czy smartfon będziemy mieli pod ręką. Proces wywoływania zdjęć najlepiej zlecić specjalistom.

Wyselekcjonowane momenty na fotografiach

Najczęściej fotografujemy bliskich, dzieci lub otaczającą nas przyrodę. Chcemy w ten sposób uwiecznić najlepsze moment naszego życia, by móc do nich wracać w gorszych i lepszych chwilach. Nie warto wywoływać zdjęć, np. z powtarzającym się ujęciem czy miejscem, lecz wyselekcjonować je i postawić na te, które naszym zdaniem są najlepsze. Oprócz swojej trwałości i historii, jaka jest związana z daną fotografią, tradycyjne odbitki są też świetnym pomysłem na prezent. Skompletowany i pełen wspólnych chwil album to dzieło sztuki, które nigdy nie straci na wartości, a jedynie ucieszy obdarowywaną osobę. Zlecając wywoływanie zdjęć, warto zadbać o wysokiej jakości papier i odpowiednią oprawę.

Wybierz ulubiony papier i format

 

 

Odbitki Standard

zdjęcia standard

Fuji CA: błysk, mat

od 9x13 do 30x45

 
 

Odbitki Premium

zdjęcia premium

Fuji Supreme: błysk, mat

10x15, 15x21

 
 

Kodak Endura

zdjęcia kodak

Professional: jedwab

10x15, 15x21

 
 

Odbitki z datami

odbitki z datami

Fuji CA: błysk, mat

10x15

 
 

Do dokumentów

zdjęcia do dokumentów

Fuji CA: błysk, mat

dowód, paszport, prawo jazdy

 
 

Duży format

duży format

Fuji CA: błysk, mat

20x30, 30x40, 30x45

 
 

Panoramiczne

zdjęcia panoramiczne

Fuji CA: błysk

10x20, 15x30, 30x60

 
 

Instafoty

odbitki kwadratowe

Fuji CA: błysk

10x10, 13x13, 15x15