Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Opinie naszych klientów o Fotofachman.pl

 

Witam serdecznie, właśnie dostałam zdjęcia jestem BARDZO ZADOWOLONA będę waszą stałą klientką i będę Was wszystkim polecać.

Lidia

Właśnie otrzymałam przesyłkę - jesteście świetni i super szybcy, bardzo dziękuję :) Pozdrawiam

Agata

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za świetną współpracę. Zdjęcia bez żadnych problemów dzisiaj do nas dotarły. Zaufaliśmy Pana Firmie i się nie zawiedliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości zdjęć i profesjonalnej i rzetelnej usługi.Na pewno będziemy Pana polecać znajomym i Rodzinie. Do usłyszenia.

Sylwia i Mateusz

Witam serdecznie, chcialam podziękować za zdjęcia. Bylo to moje pierwsze zamówienie, co prawda duże(640szt), ale nie miałam wątpliwości, że tak jak mi mówiła moja siostrzenica będę zadowolona. I rzeczywiście nie zawiodlam się, będę z Wami w kontakcie przy następnych zamówieniach.Dziękuję i gratuluję dobrej roboty!

Teresa

Witam, dziękuję za wywołanie zdjęć, na pewno będę Waszą stała klientką. pozdrawiam.

Ania

Bardzo dziękuję za ekspresową realizację zamówienia. pozdrawiam serdecznie.

Agnieszka

Witam serdecznie, dziękuję bardzo za odbitki zdjęć!! I za ekspresową wysyłkę.Po raz kolejny zamówiłam zdjęcia u Państwa i jestem bardzo zadowolona, następnym razem też dam u Was wywołać zdjęcia.

Bożena

Witam, zdjęcia dotarły. Super jakość i to za taką cenę! Dziękuję:)pozdrawiam.

Sabina

Witam przez świąteczne zamieszanie zapomniałam wcześniej podziękować za szybkie zrealizowanie mojego zamówienia, bardzo dziękuję, zdjęcia przyszły kilka dni przed Wigilia i zdążyłam przygotować upominki dla rodziny wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Natalia

Bardzo dziękuję za szybkie wykonanie zlecenia. Jestem bardzo zadowolona z jakości wywołanych zdjęć. Życzę wielu zadowolonych klientów oraz Wesołych świąt!

Ewelina

Witam serdecznie Zdjęcia i kubek doszły!!!!! Jak zwykle pięknie wykonane!!! Dziękuję i życzę radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku 2018!!!!! Dla wszystkich pracowników i szefostwa Fotofachman !!!!

Leszek

Serdecznie dziękuję za zdjęcia, otrzymałam je wczoraj. Jakość wspaniała.Mam pytanie, czy będzie taka sama,jeżeli prześlę je (w przyszłości) w mniejszej rozdzielczości? Pozdrawiam.

Hanna