Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Rodzaje papieru fotograficznego

Niezależnie od tego czy zdjęcia chcemy wydrukować w zaciszu domowym na własnym sprzęcie czy
u profesjonalistów, konieczny jest wybór papieru, na jakim zostanie wywołana fotografia. Jakie są rodzaje papieru i jak właściwie dokonać wyboru? Poniżej kilka podpowiedzi.

 

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia?

Uwiecznianie momentów, łapani chwil, utrwalanie wspomnień – istnieje wiele określeń odnoszących się do robienia zdjęć. Lubimy zatrzymywać czas, dzielić się z innymi tym, czego w danym momencie nie mogli zobaczyć. Jednak – od czasu rozwoju cyfryzacji – coraz mniej osób decyduje się przenosić te momenty na papier. Poniżej kilka słów o tym, dlaczego jednak warto to robić.

 

Jak udekorować mieszkanie zdjęciami? Ciekawe pomysły

Wywoływanie zdjęć to czynność, którą jedni uwielbiają a inni wręcz nienawidzą. Jedno jest pewne – wywołane zdjęcia dają dużo więcej radości niż zdjęcia online. Co zrobić by fotografie zapełniały nam nie tylko kolejne półki z albumami? Najlepiej wykorzystać je jako element dekoracji mieszkania! Poniżej kilka pomysłów na to, jak zrobić to ciekawie i z pomysłem.

 

Teraz już ruszamy

 Na dniach w końcu ruszamy z blogiem 

Nowa odsłona serwisu

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową odsłonę naszego serwisu fotofachman.pl. Serwis zawiera nową wersję oprogramowania do zamawiania zdjęć, fotoprezentów, obrazów i fotoplakatów. Więcej o serwisie można dowiedzieć się z działu Pomoc.

Fotoplakat

Fotoplakat na prezent

Rodzaj Cena
40x50 28,00 zł   Zaprojektuj
40x60 31,00 zł   Zaprojektuj
50x70 46,00 zł   Zaprojektuj
60x80 78,00 zł   Zaprojektuj
60x90 83,00 zł   Zaprojektuj

Plakaty to doskonały sposób na odświeżenie lub całkowitą zmianę wyglądu każdego wnętrza.  Tworzenie obrazów z własnych zdjęć jest bardzo łatwe dzięki naszemu przyjaznemu dla użytkownika edytorowi zdjęć. Zrób prezent sobie i odmień swoje mieszkanie lub biuro albo zrób komuś wyjątkowy prezent. Czas realizacji 5-7 dni roboczych.