Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Kalendarze

kalendarze

Fotokalendarz ze zdjęciami na zamówienie

Chcesz zatrzymać wyjątkowe chwile na dłużej? A może chcesz podarować bliskim ci osobom wspaniałe wspomnienia? Polecamy fotokalendarz z własnymi zdjęciami. Żaden inny kalendarz nie może się z nim równać. Personalizowany fotokalendarz to prezent praktyczny, a jednocześnie bardzo osobisty, wzruszający. Można go podarować na każdą okazję. To świetna propozycja dla bliskich i samego siebie. Dzięki kalendarzowi z osobistymi zdjęciami, ważne osoby i piękne wspomnienia będą zawsze przy tobie!

Kalendarz z własnymi zdjęciami wspaniale dopełni aranżację domu. Będzie też miłym akcentem dekoracyjnym w miejscu pracy. Personalizowany fotokalendarz z powodzeniem zastąpi zdjęcia trzymane w ramce. W każdym nowym miesiącu będzie wywoływał inne wspomnienia. Wakacje pełne przygód? A może niezapomniane urodziny? Teraz najpiękniejsze chwile mogą być zawsze przy tobie. Już dziś zamów online kalendarz ze zdjęciami i podaruj bliskim cząstkę siebie.

Zaprojektuj fotokalendarz dla siebie

Fotokalendarz na zamówienie pozwoli ci stworzyć produkt wyjątkowy pod każdym względem. Chyba żaden kalendarz ze zdjęciami nie budzi tylu emocji, co kalendarz z własnymi zdjęciami oraz zdjęciami wszystkich najważniejszych osób. Wybierz swój ulubiony szablon, format i przejdź do projektowania. Możesz wybrać fotokalendarz z jednym zdjęciem lub personalizowany kalendarz 13-stronnicowy.

Proponujemy wysokiej jakości ścienne kalendarze na zamówienie. Wykonanie własnego kalendarza jest bardzo proste, a efekt niezwykle satysfakcjonujący. Do twojej dyspozycji oddajemy nowoczesny edytor, który od początku do końca pozwoli ci zaprojektować unikatowy fotokalendarz. Własnoręcznie zaprojektowany kalendarz ze zdjęciami sprawi, że najpiękniejsze wspomnienia będą towarzyszyły ci w każdej chwili lub na stałe zagoszczą w życiu bliskich ci osób, wywołując uśmiech każdego dnia.

 

Kalendarz 1 strona

Zamów kalendarz z ulubionym zdjęciem i ciesz się jego widokiem przez cały rok.
Zamów

Kalendarz 13 stron

Twoje ulubione zdjęcia miesiąc po miesiącu.
Zamów

Wykorzystując własne zdjęcia możesz zlecić nam przygotowanie kalendarza. W zalewie masowej produkcji będzie to miła odmiana - co dnia spojrzysz na piękną fotografię i wspomnienia miejsc, ludzi i zdarzeń powrócą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kiedy patrzysz na fotokalendarz, dni płyną w innym tempie.

Fotokalendarz ze zdjęciami dziecka to z kolei idealny prezent dla członków rodziny, z którymi nie spotykamy się często. Ot, choćby dla babci i dziadka z okazji ich dnia albo dla cioci, która mieszka za wielką wodą. Każdy kalendarz przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Wybierz najpiękniejsze zdjęcia, a my znajdziemy dla nich stosowną oprawę graficzną.