Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×
kalendarze

Fotokalendarz ze zdjęciami na zamówienie

Chcesz zatrzymać wyjątkowe chwile na dłużej? A może pragniesz podarować bliskim Ci osobom wspaniałe wspomnienia? Zamów więc unikalny fotokalendarz z własnymi zdjęciami. Żaden inny personalizowany prezent nie może się z nim równać! Jest on nie tylko niezwykle praktyczny, ale jednocześnie bardzo osobisty i wzruszający. Można go podarować na każdą okazję. To świetna propozycja zarówno dla bliskich, jak i samego siebie. Dzięki niemu ważne osoby i piękne wspomnienia będą codziennie przy Tobie!

Naścienny terminarz z fotografiami wspaniale dopełni aranżacji domu czy mieszkania. Będzie też miłym akcentem dekoracyjnym w miejscu pracy, który z powodzeniem zastąpi zdjęcia trzymane w ramce. W każdym nowym miesiącu będzie wywoływał inne, miłe sercu wspomnienia. Wakacje pełne przygód? A może niezapomniane urodziny? Teraz najpiękniejsze chwile mogą być zawsze przy Tobie! Już dziś zamów online kalendarz ze zdjęciami i podaruj bliskim cząstkę samego siebie!

Jak stworzyć ten unikalny prezent? Zaprojektuj własny fotokalendarz

Wydrukujemy dla Ciebie wysokiej jakości ścienny fotokalendarz na zamówienie. Wykonanie własnego terminarza jest bardzo proste, a efekt niezwykle satysfakcjonujący. Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesny edytor, który od początku do końca pozwoli Ci zaprojektować unikatowy produkt. Własnoręcznie skomponowany terminarz sprawi, że najpiękniejsze wspomnienia będą towarzyszyły Ci w każdej chwili lub na stałe zagoszczą w życiu bliskich Tobie osób, wywołując u nich uśmiech każdego dnia.

Chyba żaden kalendarz ze zdjęciami na zamówienie nie budzi tylu emocji, co personalizowany terminarz z fotografiami własnymi czy tymi, na których widoczne są najważniejsze w naszym życiu osoby. A zatem wejdź na internetowy edytor, wybierz swój ulubiony szablon oraz odpowiadający Twoim potrzebom format i przejdź do projektowania! Możesz wybrać model z jedną grafiką lub wersję 13-stronicową. Stwórz produkt wyjątkowy pod każdym względem i zachwyć najbliższych niepowtarzalnym prezentem!

 

Kalendarz 1 strona

Zamów kalendarz z ulubionym zdjęciem i ciesz się jego widokiem przez cały rok.
Zamów

Kalendarz 13 stron

Twoje ulubione zdjęcia miesiąc po miesiącu.
Zamów

Wykorzystując własne zdjęcia możesz zlecić nam przygotowanie kalendarza. W zalewie masowej produkcji będzie to miła odmiana - co dnia spojrzysz na piękną fotografię i wspomnienia miejsc, ludzi i zdarzeń powrócą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kiedy patrzysz na fotokalendarz, dni płyną w innym tempie.

Fotokalendarz ze zdjęciami dziecka to z kolei idealny prezent dla członków rodziny, z którymi nie spotykamy się często. Ot, choćby dla babci i dziadka z okazji ich dnia albo dla cioci, która mieszka za wielką wodą. Każdy kalendarz przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Wybierz najpiękniejsze zdjęcia, a my znajdziemy dla nich stosowną oprawę graficzną.