Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i reklamowych - zgodnie z Polityką prywatności. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki internetowej.

×

Rodzaje papieru fotograficznego

Niezależnie od tego czy zdjęcia chcemy wydrukować w zaciszu domowym na własnym sprzęcie czy
u profesjonalistów, konieczny jest wybór papieru, na jakim zostanie wywołana fotografia. Jakie są rodzaje papieru i jak właściwie dokonać wyboru? Poniżej kilka podpowiedzi.

 

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia?

Uwiecznianie momentów, łapani chwil, utrwalanie wspomnień – istnieje wiele określeń odnoszących się do robienia zdjęć. Lubimy zatrzymywać czas, dzielić się z innymi tym, czego w danym momencie nie mogli zobaczyć. Jednak – od czasu rozwoju cyfryzacji – coraz mniej osób decyduje się przenosić te momenty na papier. Poniżej kilka słów o tym, dlaczego jednak warto to robić.

 

Jak udekorować mieszkanie zdjęciami? Ciekawe pomysły

Wywoływanie zdjęć to czynność, którą jedni uwielbiają a inni wręcz nienawidzą. Jedno jest pewne – wywołane zdjęcia dają dużo więcej radości niż zdjęcia online. Co zrobić by fotografie zapełniały nam nie tylko kolejne półki z albumami? Najlepiej wykorzystać je jako element dekoracji mieszkania! Poniżej kilka pomysłów na to, jak zrobić to ciekawie i z pomysłem.

 

Teraz już ruszamy

 Na dniach w końcu ruszamy z blogiem 

Nowa odsłona serwisu

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nową odsłonę naszego serwisu fotofachman.pl. Serwis zawiera nową wersję oprogramowania do zamawiania zdjęć, fotoprezentów, obrazów i fotoplakatów. Więcej o serwisie można dowiedzieć się z działu Pomoc.